O nas

Gmina Słupsk położona jest w północnej części Polski, w woj. pomorskim, około 10 km od Morza Bałtyckiego. Dogodna lokalizacja – blisko stutysięcznego Słupska i sąsiedztwo nadbałtyckich miejscowości sprawiają, ze dobrze się w niej mieszka, pracuje i wypoczywa. Barwne krajobrazy, urozmaiconą rzeźbę terenu i nieskażoną przyrodę doceniają zarówno mieszkańcy, jak i licznie przybywający turyści, którzy cenią wypoczynek na łonie natury.Gmina jest przyjazna dla przedsiębiorców i inwestorów, z myślą o nich przygotowała pod przyszłe inwestycje dogodne lokalizacje ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą. Prowadzącym działalność gospodarczą, w specjalnie tworzonych strefach ekonomicznych. Dają ona inwestorom wyjątkową szansę dynamicznego rozwoju oferując ulgi i preferencje podatkowe. Na naszym terenie działają znane w Polsce i na świecie marki – Fiskars Polska, Nord Shoes, Dolina Charlotty.

Szanowni Państwo,

chciałabym zaprosić Państwa do zainwestowania w gminie Słupsk. Wiemy, iż partnerskie podejście buduje pozytywne relacje z zarządami firm, dziś wspólnie wpływamy na przyszłość gminy, warunki życia i pracy mieszkańców oraz wzrost kapitału.
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą inwestycyjną. Atrakcyjne tereny zlokalizowane niedaleko obwodnicy Słupska, gwarantują dogodne połączenie komunikacyjne, a dobrze rozwinięta infrastruktura usług około biznesowych zapewnia sprzyjający klimat inwestycyjny i społeczny. Aby ułatwić i przyspieszyć proces inwestycyjny gwarantujemy opieką « pilota inwestycyjnego » podczas całego procesu inwestycyjnego jak również po jego zakończeniu. Kompetentni pracownicy udzielą Państwu kompletnej i rzetelnej informacji na temat wszystkich terenów inwestycyjnych jakimi dysponujemy.

Serdecznie zapraszam
Wójt Gminy Słupsk